KONST / Litografier / Färglitografi 16118214
nr 1611 8214
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Stilleben med fiskar. PT, Signerad, numrerad. Färglitografi. Bladets mått: 56x75 cm, yttermått inklusive ram: 64x82 cm
Kondition: skadad ram
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2024
kl 19:13:09
5/4 00:26:16
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm